سوشیال تریدینگ چیست؟

یک نوع شبکه اجتماعی است و شرایطی را فراهم می کند تا تریدرها بتوانند معاملات تریدرهای دیگر را مشاهده کنند و مطابق با آنها تصمیم گیری کنند. در پلتفرم های سوشیال ترید ، تریدرهای موفق استراتژی ها و تحلیل های خود را با افراد دیگر به اشتراک می گذارند. در واقع این پلتفرم بهترین فرصت برای استفاده از استراتژی های افراد موفق برای کسب درآمد بهتر و بیشتر میباشد.

معامله گران در شبکه سوشیال تریدینگ می توانند بدون اینکه حساب معاملاتی و یا کیف پول خود را در اختیار افراد دیگر قرار دهند، از سیگنال ها و تحلیل های تریدرهای حرفه ای استفاده کنند. همچنین تریدرهای حرفه ای و موفق می توانند با ارائه استراتژی ها و تحلیل های خود به دیگران می توانند در پلتفرم های سوشال تریدینگ درآمد کسب کنند.

چگونه به سوشیال تریدینگ وارد شویم ؟

شما میتوانید با ساخت یک اکانت در پلتفرم هایی مانند فیبودا یا سایر پلتفرم های سوشال تریدینگ به ارتباط با سایر معامله گران متخصص در بازار بپردازید. شما میتوانید به دیدن روش و استراتژی معامله گران مختلف بپردازید و برای خود یک معامله گر حرفه ای و مناسب پیدا کنید و با اون ارتباط بگیرید و در صورت علاقه به کپی کردن ترید های خود بصورت مستقیم در حساب کاربری معاملاتی خود بپردازید.
ایرانیان برای سوشیال تریدینگ از پلتفرم فیبودا (Fiboda) استفاده میکنند.

 

لینک باز کردن حساب دمو در فیبودا

 

برترین پلتفرم های سوشیال تریدینگ :

🟡 eToro

🟡 ZuluTrade

🟡 NagaTrader

🟡 Ayondo

🟡 Tradeo

🟡 KINFO

🟡 InstaForex

🟡 Tradency

🟡 Myfxbook

🟡 Darwinex