آکادمی پیپ به پیپ یک تیم حرفه ای از معامله گران و فروش است که نمایندگی کمپانی MOHOTREND در ایران دارد. این کمپانی ها برای ایجاد کتاب های آموزشی، شاخص های بازار مالی ، ربات ها ، اندیکاتورها، بلاگ ها و مطالب آموزشی رایگان باهم همکاری می کنند.

ما معتقدیم هر بازار مالی از ریسک بالایی برخوردار است و باید با کمک گرفتن از مشاوران و ابزار های مناسب و با کیفیت ، ریسک را کاهش داد. و دانش خود را با استفاده از مطالب آموزشی و مقالات در حوزه بازار های مالی گسترش داد.

مدیریت مجموعه پیپ به پیپ را آقای محمدزاده به عهده دارند و نماینده قانونی برای کمپانی MOHOTREND در ایران میباشند و این کمپانی نماینده دیگری برای فروش و پشتیبانی در ایران ندارند.

هر بازار مالی ریسک‌های مربوط به خود را دارد و بازار فارکس هم از این قاعده مستثنی نیست. طبیعتا بازار با ریسک بالا می‌باشد وربات‌ها ریسک شما را در این بازار کاهش می‌دهند. شما ربات‌ها را بر اساس عملکرد ماه‌های گذشته ربات، در سایت مرجع MyFxBook (تمام اطلاعات و تاریخچه معاملات ربات به صورت زنده قابل مشاهده و ارزیابی می‌باشد.) خریداری و استفاده می‌کنید.
همچنین شما می‌توانید بعد از خریداری، ۱۴ روز در حساب دمو تست کنید و اگر ربات سودآور نبود درخواست برگشت پول را از کمپانی داشته باشید. ۵ تا ۷ روز کاری طول می‌کشد که واریزی شما برگشت داده شود.
استفاده ربات در حساب واقعی نشان دهنده رضایت شما از ربات می‌باشد و پس از فعال سازی حساب واقعی هیچ گونه وجهی برگشت داده نخواهد شد.
ما هیچگونه تضمینی براي سود یا هرگونه توصیه‌هاي سرمایه گذاري براي استفاده کنندگان محصولات این سایت را نمی‌دهیم. ریسک معاملات و استفاده از محصولات یا توصیه‌ها از جانب این سایت بر عهده استفاده کننده می‌باشد.

ارتباط با ما:

پشتیبانان ما از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب از طریق ایمیل، گفتگو زنده و صفحات مجازی آماده پاسخگویی به شما ‌می‌باشند.


اینستاگرام : pipbpip_official
ایمیل : support@pipbpip.com